سبکی نو 

کاربرد گل مصنوعی در سرویس بهداشتی

یکی از مکان هایی که می توان در آن از گل های مصنوعی بهره برد، سرویس های بهداشتی هستند. دکوراسیون داخلی این فضا به دلیل مسائل بهداشتی معمولا به رنگ سفید است و این گل و گلدان ها؛ هم می تواند بر زیبایی این فضا بیافزاید و هم یکنواختی دکوراسیون داخلی آن را از بین ببرد. گلدان ها و گل هایی که در این فضا مورد استفاده قرار می گیرند بسته به دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی خانه تان هستند. ولی بهتر است در چنین فضاهایی از گلدان هایی با ارتفاع کوتاه و شاخه گل هایی متناسب با ارتفاع گلدان تهیه شود.

halfbath13

بعضی از حمام ها را باید از نو تزیین کرد، اما بیشتر آن ها فقط به چند شاخه گل احتیاج دارند تا به کلی چهره عوض کنند. همان طور که حتما تا به حال متوجه شده اید، در این مورد نیز بهترین روش استفاده از گل ها، انتخاب گل های تیره است تا با محیط روشن اطراف کنتراست داشته باشد. سعی کنید به روش شخصی خودتان گل ها را انتخاب و سامان دهید تا دکوراسیونی منحصر به فرد داشته باشید.

شاید استفاده از گل و گیاه در سرویس بهداشتی برای‌تان عجیب باشد. ولی طراگاه به شما می‌گوید که نه تنها این کار ممکن است، بلکه راهی مناسب برای تزیین دکوراسیون منزل‌تان است.

 

 سرویس‌های بهداشتی، معمولا بهترین فضا را برای گیاهان استوایی فراهم می‌کنند. این فضاها، نور کم و رطوبت بالایی دارند؛ دقیقا مثل پایین درختان انبوه مناطق حاره.  بیایید به این گیاهان نگاهی بیاندازیم؛    گیاهانی که در سرویس‌های بهداشتی بدون پنجره هم خودنمایی خواهند کرد. زمانی که می‌خواهید برای سرویس بهداشتی‌تان گل و گیاه پیدا کنید، به موارد زیر توجه کنید:

  • نور

گیاهان مناسب برای سرویس بهداشتی، نور کمی نیاز دارند. در خانه‌های امروزی، سرویس‌های بهداشتی کوچک ساخته می‌شوند و معمولا پنجره هم ندارند. مطمئن شوید که دکوراسیون سرویس بهداشتی‌تان با نور مهتابی (یا لامپ کم‌مصرف) روشن شود؛ زیرا نوری که این لامپ‌ها از خود می‌تابانند، برای گیاهان مناسب است.

  • آب

گیاهان حمام و دست‌شویی باید بتوانند رطوبت زیاد را تحمل کنند. معمولا، گیاهانی که نور کمی می‌خواهند، نمی‌توانند رطوبت را تحمل کنند؛ پس در حمام و دستشویی هم خوشحال نخواهند بود.

http://beraniko.com/product-category/%DA%AF%D9%84-%D9%85%D8%B5%D9%86%D9%88%D8%B9%DB%8C/

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید