پاک کردن باقی مانده غذا از گریل

منقل مسافرتی ذغالی باید به درستی تمیز شود تا در مسافرت بتوان به راحتی از آن استفاده کرد.

دستگاه گریل ذغالی وسیله ای برای پخت و پز به ویژه انواع گوشت است. در گریل ذغالی گرما به صورت مستقیم از زیر به ماده غذایی داده می شود.

تنوع های زیادی در دستگاه گریل ذغالی وجود دارند که هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند. هنگام خرید باید به ویژگی های دستگاه توجه شود تا یک خرید مناسب و مطلوب انجام شود.

بسیار حیاتی است که با یک اجاق تمیز کار خود را شروع کنید. می توانید از یک برس سیمی استفاده کنید تا باقی مانده کباب قبلی را از اجاق خود پاک کنید تا در طعم بریانی شما اشکالی پیش نیاید. اما اگر بلافاصله بعد از تمام شدن کارتان اجاق را تمیز کنید چون گرم است بسیار راحتتر خواهد بود. به خصوص اگر اگر از سسی شیرین استفاده می کنید باید حتما این کار را انجام دهید.

سطح صاف و صیقلی سرامیکی داخل دستگاه گریل ذغالی را می‌توان بدون نیاز به ساییدن تمیز کرد و این ویژگی سبب حفظ رنگ علیرغم مرور زمان خواهد شد .

برای تمیز کردن سریع  گریل ذغالی ،گریل خنک شده را در یک پلاستیک زباله قرارداده  و مقدار مناسب از پودر شستشو و آب داغ درون آن ریخته تا سطح آن را بپوشاند .درب کیسه را بسته و برای چند ساعت بدین حال باقی می گذاریم و سپس به خوبی آبکشی نمایید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *