رازهایی در مورد شمع ها

شمع را قبل از استفاده تمییز کنید برای اینکار از روغن زیتون استفاده کرده جهت روغن مالی شمع از پایین بسمت سر شمع باشد با اینکار انرژیهای منفی جذب شده ببیرون منتقل میگردد و دیگر آن که شمع را همیشه با نیت و خواسته ای روشن کنید.

Related image
هرگز یك شمع را برای درخواست های متفاوت به كار نبرید. با هر شمع فقط یك مراسم درخواست انجام دهید و بگذارید تا شمع خود به خود بسوزد و تمام شود _
هرگز شمع را با فندك روشن نكنید و برای اینكار از كبریت استفاده كنید.
قبل از هر مراسم درخواست شمعتان را با انرژی درخواست مورد نظر شارژ نماییدشارژ كردن شمع :شارژ كردن یعنی اینكه شمع را با قدرت شخصی تان آماده كنیدشمع را محكم بین دستهایتان بگیرید.

موم را بین انگشتانتان بگیریدو چشمانتان را ببندیدو احتیاجتان را با صدای بلند تكرار كنید. مثلا من شمع را به نیت پاکسازی اتاق از انرژی های منفی شارژ میكنم این مورد را 9 بار تكرار كنید واین فرآیند راسه بار تكرار كنید و انرژی را از دستها به شمع منتقل كنید .سپس برای 5 دقیقه آرام بنشینید و احتیاجتان را مجسم كنید . اكنون شمع جادویی شما برای انجام مراسم درخواست آماده شده است درسته كه شمع سفید برای انجام هر درخواستی به كار برده میشود، امااگر خواستید از رنگ سفید به جای رنگ دیگری استفاده كنید كل فرآیند را 66 بار تكرار كنید، مدیتیشن قبل از هر مراسم میتواند بسیار موثر باشد.میتوانید مراسم درخواست را به مراسمی آئینی تبدیل كنید. محلی برای خود درست كنید و تمام اشیا و عكسهایی كه از آنها خاطره خوبی دارید و انرژی مثبت آنها را حس میكنید در آن قرار دهیداین مورد از موارد جانبی ریلكسیشن نیز محسوب میشود …و كلا با ضمیر ناخودآگاه و نیروهای كهكشانی در ارتباط میباشد
خاصیت رنگ شمع ها :
خاکستری و نقره ای :نماد آشکار سازی.موثر در مراقبه .بیداری ضمیر ناخودآگاه . چرخه های زندگی را بنفع شما میچرخاند.

قهوه ای : مراقبه در نور این خرید شمع تزئینی شمارا در پیداکردن اشیاءگمشده یاری میکند .قوه یقیین و تشخیصتان را بیدار میکند .

آبی : نماد درک معنوی .ایمان و اعتقاد را افزایش میدهد . موجب دستیابی سریع به پول و ثروت .

قرمز :سمبل عشق – سلامتی و جهت دستیابی به آرزوها و جاه طلبی . موثر بر تقویت قوای جنسی و تقویت عشق ورزی .

سیاه : جلوگیری از چشم بد و جادو – فرد را افتاده و فروتن می کند . بسیار پر قدرت است . این شمع وقتی در کنار شمع سفید بسوزد بیشترین تاثیر را دارد. استفاده زیاد از شمع سیاه باعث افسردگی میشود .

سفید : خلوص و اقتدار در کنار هر رنگی قدرت آن رنگ افزایش میابد. پاک کننده قوی بدن و محیط زندگیمان از انرژیهای منفی .

بنفش و ارغوانی : نماد قدرت و برتری .موفقیت جاه و جلال و هماهنگی معنوی .

زرد و طلایی : به مراد دل و آرزوهایتان برسید –تقویت رویابینی و درک آن – برای کسانی که کنکور و امتحان دارند رنگ زرد فوق العادست .

صورتی :نشانه عشق و موفقیت . محرک قصد و نیت خالصانه و جامه عمل پوشاندن به آرزوها .

نارنجی : جذب افراد – حیوانات و چیزهای دلخواه . سمبل لذت و خلاقیت

سبز : ذوق و شوق و وفور نعمت بهمراه دارد . رشد و تحرک و تعادل بین جسم و ذهن .
شما میتوانید با بهره گیری از خواص رنگها در بخش رنگ درمانی از همان
شمع رنگی نیز برای شفای بیماریهای جسمی و روحی نیز بهره بگیرید
روشن کردن هر شمعی به رنگ چاکراهای بدن می تواند در تعادل و رنگ درمانی آن چاکرا موثر باشد…

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *