تنوع رايحه هاي مشابه با عطرهاي اصلي

وقتی عطری خوشبو و معطر در محیط خانه یا محل کار پخش شود، احساس دل‌انگیز و خوشایندی در وجود انسان بوجود می‌آید اما اگر این رایحه تبدیل به بویی نامطبوع شود آزاردهنده و غیرقابل تحمل خواهد شد. گاهی وقت‌ها این بوی ناخوشایند در منزل در اثر آشپزی و خارج نشدن هوا در فضا است و بهترین راهکاری که شما می‌توانید انجام دهید باز کردن پنجره‌ها و ورود هوای جدید به درون منزل است و در کنار آن می‌توانید از رایحه‌های معطر و خوشبو استفاده کنید.

Related image

اسانس‌ها رایحه‌های خوشبویی هستند که از گیاهان بدست آمده و با فرآوری‌های شیمیایی که روی آن‌ها انجام می‌شود به شکل ععطرهای خوشبو در طعم‌ها و بوهای متفاوت  در بازار عرضه می‌شود. با پخش این اسانس‌ها در فضا تمایل بیشتری در افراد برای ماندن در آن مکان بوجود می‌آید چراکه آرامش و حس راحتی را به انسان منتقل می‌کند.

در هر فضایی علاوه بر نظافت و پاک بودن آن، باید به عطر و رایحه‌ی محیط هم توجه کنیم و اجازه ندهیم محیط بوی نامطبوعی بگیرد. شاید یکی از دغدغه‌های ساکنین خانه این باشد که برای داشتن خانه‌ای معطر چه کاری انجام دهیم؟ در این‌جا می‌خواهیم شما را با ویژگی‌های اسانس‌ها و رایحه‌های آن‌ها آشنا کنیم تا براساس علایق و شخصیتی که دارید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

با توجه  به تنوع رايحه هاي مشابه با عطرهاي اصلي ، نحوه ارائه و چگونگي ساختار اسانس ها در مقايسه با عطرهاي خارجي به گونه اي است كه شركت هاي توليد كننده اسانس، رايحه هاي مشابه با عطرهاي اصلي را ارائه مي كنند. به عنوان مثال خريداران، عطر «كولينا» را با رايحه «كول واژ» مي خرند. شركت توليد كننده اجازه ندارد از نام عطرهاي اصلي استفاده كند و در واقع زماني كه اسانس ها وارد مي شوند، داراي فهرست و شماره بندي هستند. در مقابل اين شماره ها نام اصلي عطري كه رايحه از آن گرفته شده نوشته شده است. اين رايحه در ظاهر مشابه بوي عطر است ولي عنوان آن مي تواند متفاوت يا مشابه باشد.

برانیکو در نظر دارد تا با خدمات ویژه در بالاترین سطح، لذت خرید آسان و راحت را به مشتریان خود عرضه کند تا با صرفه‌جویی در پول، وقت و انرژی با آرامش بهتری زندگی کنند. شما به راحتی با وارد شدن به سایت برانیکو و انتخاب محصول باکیفیت از خدمات برانیکو مانند سه روز ضمانت بازگشت، مشاوره تلفنی، ضمانت قیمت، ارسال اکسپرس به تهران و شهرستان و پرداخت در محل بهره‌مند می‌شوید.

خرید خوشبوکننده‌ ها با اسانس‌های آواکادو، اسطوخودوس، آرامش، گل بنفشه، گل عنبر و وانیل، لوتوس، پاپایا و ویستر موجود هستند و براساس علایق خود به طعم‌های تند، شیرین، تلخ، گرم و سرد می‌توانید برای معطر کردن فضایی که در آن زندگی می‌کنید استفاده کنید

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید