تاریخچه شمعدان

در دوره‌های قبل از اختراع برق، همواره شمعها وسیله ای برای روشنایی خانه‌ها بوده است ، شمع‌ها را در سقف، دیوار و روی میز قرار می‌دادند واز نور آن استفاده می‌كردند، ما نیز از جاشمعی های بسیار زیبا كه از چوبهای مرغوب نیز تهیه شده اند و برای شمع‌های کوچک ،متوسط و بزرگ استفاده می شود، كلكسیونی كوچك را معرفی می كنیم.

images

با استفاده از این جاشمعی ها میتوانید جلوه ای سنتی و دلنشین به منازل ،کافی شاپها و سفره خانه های سنتی خودتان بدهید وفضایی آرام و رمانتیک را فراهم آورید این جا شمعی ها با الهاماتی از مدل های قدیم طراحی و ساخته شده است.

استفاده از شمع در محیط خانه و مخصوصاً هنگام غذا خوردن و همچنین به هنگام روابط عاشقانه به فضا حالت شاعرانه و آرامش بخشی میدهد که باعث گرما بخشی به زندگی می گردد و از طرفی روشن کردن شمع در جاشمعی و یا شمعدان علاوه بر زیبا کردن اتاق ، نور شمعها را خوش رنگ کرده و به خود جاشمعی نیز زیبایی خاصی ایجاد می بخشد . در این صورت شما حتی می توانید رنگ جاشمعی و خود شمع را با هم هماهنگ کنید. به دلیل قیمت مناسب جاشمعی و یا شمعدان می توانید با بودجه ای محدود ، دکور خانه را تغییر داده و ظاهری شیک به آن بدهید.

گروه صنایع چوبی منصف چوب،علاوه بر داشتن جاشمعی های متنوع و شمعدان های زیبا ، جهت پاسخ گویی به نیازها و سلیقه های مختلف محصولات مختلفی دارد که به صورت عمده و در صورت درخواست به صورت تک فروشی آنها را عرضه می کند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *